| Kontakt

Vaš Frantisek Snajdr

Osobné paradenstvo

Tel.: 02 / 35 7000-77

Josef Steiner s.r.o

Bojnická 18

831 04 Bratislava

Mail: info@josefsteiner.sk

Web: www.josefsteiner.sk

PO. - PIA. 07.00 - 18.00 Hod
SO. 08.00 - 12.00 Hod

Kontakty


Zavolajte nám,
radi Vám poradíme!

Kvalita

Produkty so štyrmi korunkami znamenajú TOP kvalitu za najnižšiu cenu

Napríklad profily a priečky rebríkov sú dostatočne dimenzované, aby bola zaručená maximálna bezpečnosť práce. Všetky kovania sú vyrobené tak, aby zaistili dlhú životnosť. V prípade, že sa niektorá časť naprimeraným užívaním poškodí, je kedykoľvek vymeniteľná. Garancia náhradných dielov počas mnohých rokov. Všetky užitočné bezpečnostné prvky, ako napr. poistka proti vysunutiu, nadzdvihnutiu, dodatočné vystuženie (v závislosti od modelu). je pri týchto modeloch samozrejmosťou. Hodnota týchto produktov v priebehu rokov neklesá. Tieto produkty sú v závislosti od svojej kvality najpredávanejšími v sortimente. Vhodné pre priemysel.

 


Produkty s tromi korunkami sa približujú vysokým kvalitatívnym nárokom, porovnateľným s produktami so štyrmi korunkami, ibaže sú v jednoduchšom prevedení.

Jedná sa o inovatívne produkty, ktoré zodpovedajú vyšším nárokom domácich majstrov profesionálov. Cena je tým pádom atraktívna. Hodnota je zaručená vďaka náhradným dielom. Vhodné pre priemysel.

 


Produkty s dvomi korunkami sú vybavené so všetkými dôležitými bezpečnostnými prvkami.

Okrem toho sú všetky dimenzácie profilov zvolené tak, aby bola zaistená dhlodobá hodnota. Z toho vyplývajúca stabilita a nízka cena zatraktívňuje tieto produkty. Konštrukcia týchto produktov v jej jednoduchosti a robustnosti zvyšuje ich oblúbenosť u všetkých užívateľov už mnoho rokov.

 

Produkty s jednou korunkou spĺňajú minimálne požiadavky v kategórii výstupových pomôcok.

Jednoduché prevedenie produktov ich robí veľmi lacnými. Pre priemysel nevyhovujúce.